Faust Calix'e Hoşgeldiniz !
Orta çağ da yaşanan şanslı kupa öyküsü sizi büyüleyecek. Eğer elinizde böyle bir kupa olsaydı ve siz ondan bir yudum içseydiniz ne olduğunu anlardınız .

* Önce kurgumuzu okumalısınız.
* Daha sonra rpgnizi puanlatmalısınız.
* Rütbenizi almanızın ardından model başvurusu yapabilirsiniz.

# Sitedeki avatar büyüklüğü 170x300'dür. Genel olarak kullanılan 200x400 avatarlar kullanılamaz.
# Rütbe edinmenin yolu ırk sahibi olmak değildir, ırkınızı seçmenizin ardından bir meslek edinmeniz gerekiyor.
# Rütbe edinmeden model alımına [ünlü listesi] başvurmanız dahilinde talebiniz red edilecektir.

Herhangi bir sorununuz varsa sorular ve sorunlar bölümü haricinde altttaki iconlara tıklayarak admin profiline ulaşıp , özel mesaj ile yardım isteyebilir veya şikayetlerini belirtebilirler.

+ Monica Belle namıdeğer Esin. :F 2h88xtu+ Monica Belle namıdeğer Esin. :F Slo1o0+ Monica Belle namıdeğer Esin. :F Axjq0n
Faust Calix'e Hoşgeldiniz !
Orta çağ da yaşanan şanslı kupa öyküsü sizi büyüleyecek. Eğer elinizde böyle bir kupa olsaydı ve siz ondan bir yudum içseydiniz ne olduğunu anlardınız .

* Önce kurgumuzu okumalısınız.
* Daha sonra rpgnizi puanlatmalısınız.
* Rütbenizi almanızın ardından model başvurusu yapabilirsiniz.

# Sitedeki avatar büyüklüğü 170x300'dür. Genel olarak kullanılan 200x400 avatarlar kullanılamaz.
# Rütbe edinmenin yolu ırk sahibi olmak değildir, ırkınızı seçmenizin ardından bir meslek edinmeniz gerekiyor.
# Rütbe edinmeden model alımına [ünlü listesi] başvurmanız dahilinde talebiniz red edilecektir.

Herhangi bir sorununuz varsa sorular ve sorunlar bölümü haricinde altttaki iconlara tıklayarak admin profiline ulaşıp , özel mesaj ile yardım isteyebilir veya şikayetlerini belirtebilirler.

+ Monica Belle namıdeğer Esin. :F 2h88xtu+ Monica Belle namıdeğer Esin. :F Slo1o0+ Monica Belle namıdeğer Esin. :F Axjq0n
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

+ Monica Belle namıdeğer Esin. :F

2 posters
YazarMesaj
Georgina M. Saunders
Yönetici & Kraliyet Varisi
Georgina M. Saunders

Gerçek İsim : Esin.

+ Monica Belle namıdeğer Esin. :F Empty
MesajKonu: + Monica Belle namıdeğer Esin. :F   + Monica Belle namıdeğer Esin. :F EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 12:53 pm

Maksat sitede konu olsun. :F

Efenim Esin ben. 96 doğumluyum, Bursa'da oturuyorum. Neredeyse 2 yıldır rp işindeyim ama arada üşeniyorum, çok sık rp yaptığım yoktur. :F Fark edebileceğiniz gibi bu tip yazıları yazmaktan hiç anlamam. :D
Büyüdür mitolojidir falan çok severim, zaten siteyi Şevval'le açtığımızda da takıntımız kısmen bu yöndeydi. :F Sitenin kurgusunu çok sevmekteyim, ilerler umarım. :D
Hobi fobi işine gireyim. Kitap, müzik, film ayrılmaz üçlümdür. Fobi olarak pek bir halt yok aslında. Daha doğrusu varda çok malca oldukları için kendime saklıyorum. :F
Müzik grubu olarak Muse, Linkin Park, My Chemical Romance gibi takıntılarım vardır. Selena Gomez fanıyım. Sevdiğim ünlüler var bikaç tane işte, Selena haricinde ismen verebileceğim bir ünlü yok şuan. :F
Ps işindeyim yaklaşık bir yıldır, fakat şuan ps'em yok ve her haltı Şevval'e yaptırmaktayım. -Şevval'i sevelim. <3-
Hikayeler yazmayı seviyorum. Sınıftan bir arkadaşımla kitap yazıyoruz fekat biter mi bitmez mi bilemicem son yılımız sonuçta. :D -Söylemiş miydim? 8. sınıfım ben. -
Kendimi anormal bir insan olarak görüyorum nedense. Kendime falan çok rahat hakaret ederim millet "niye öyle diyosun ya" falan gibisinden tepki verip duruyor. :D
Ehem başka.. Yok galiba. Tamam yeter size bu kadar. :F

Saygılar, sevgiler. :F

En son Georgina M. Saunders tarafından C.tesi Kas. 06, 2010 7:01 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Lauren Diana Saunders
Lauren Diana Saunders

Gerçek İsim : Şevval.

MesajKonu: Geri: + Monica Belle namıdeğer Esin. :F   + Monica Belle namıdeğer Esin. :F EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 1:26 pm

Belle mi?
Olm burası FC asdfghj

Edit: Yeap Şevval'i berabercek sevelim asdfghj.
Aramızda 2 yaş var saycam ben asdfghj 1 sanıyodum hayellerimi yıkıyorsun olm.
Georgina M. Saunders
Georgina M. Saunders

Gerçek İsim : Esin.

MesajKonu: Geri: + Monica Belle namıdeğer Esin. :F   + Monica Belle namıdeğer Esin. :F EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 7:02 pm

Ben her yerde Monica Belle olarak geçiyorum artık benim için rp adından çıktı bu :D Alışkanlık olmuş, kalıversin. :F

Ameen ha 2 yaş ha 20 yaş :F Takma çok.:D

+ Monica Belle namıdeğer Esin. :F
1 sayfadaki 1 sayfası