Faust Calix'e Hoşgeldiniz !
Orta çağ da yaşanan şanslı kupa öyküsü sizi büyüleyecek. Eğer elinizde böyle bir kupa olsaydı ve siz ondan bir yudum içseydiniz ne olduğunu anlardınız .

* Önce kurgumuzu okumalısınız.
* Daha sonra rpgnizi puanlatmalısınız.
* Rütbenizi almanızın ardından model başvurusu yapabilirsiniz.

# Sitedeki avatar büyüklüğü 170x300'dür. Genel olarak kullanılan 200x400 avatarlar kullanılamaz.
# Rütbe edinmenin yolu ırk sahibi olmak değildir, ırkınızı seçmenizin ardından bir meslek edinmeniz gerekiyor.
# Rütbe edinmeden model alımına [ünlü listesi] başvurmanız dahilinde talebiniz red edilecektir.

Herhangi bir sorununuz varsa sorular ve sorunlar bölümü haricinde altttaki iconlara tıklayarak admin profiline ulaşıp , özel mesaj ile yardım isteyebilir veya şikayetlerini belirtebilirler.

Olimpos Rpg 2h88xtuOlimpos Rpg Slo1o0Olimpos Rpg Axjq0n
Faust Calix'e Hoşgeldiniz !
Orta çağ da yaşanan şanslı kupa öyküsü sizi büyüleyecek. Eğer elinizde böyle bir kupa olsaydı ve siz ondan bir yudum içseydiniz ne olduğunu anlardınız .

* Önce kurgumuzu okumalısınız.
* Daha sonra rpgnizi puanlatmalısınız.
* Rütbenizi almanızın ardından model başvurusu yapabilirsiniz.

# Sitedeki avatar büyüklüğü 170x300'dür. Genel olarak kullanılan 200x400 avatarlar kullanılamaz.
# Rütbe edinmenin yolu ırk sahibi olmak değildir, ırkınızı seçmenizin ardından bir meslek edinmeniz gerekiyor.
# Rütbe edinmeden model alımına [ünlü listesi] başvurmanız dahilinde talebiniz red edilecektir.

Herhangi bir sorununuz varsa sorular ve sorunlar bölümü haricinde altttaki iconlara tıklayarak admin profiline ulaşıp , özel mesaj ile yardım isteyebilir veya şikayetlerini belirtebilirler.

Olimpos Rpg 2h88xtuOlimpos Rpg Slo1o0Olimpos Rpg Axjq0n
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Olimpos Rpg

YazarMesaj
Evaline Lydia Slowen
Yönetici & Kaçak
Yönetici & Kaçak
Evaline Lydia Slowen

Gerçek İsim : Berşan.

Olimpos Rpg Empty
MesajKonu: Olimpos Rpg   Olimpos Rpg EmptyPtsi Kas. 01, 2010 8:40 pm

Olimpos Rpg R7rhbc

Dostluğumuzun uzun sürmesi dileğiyle. =]